Komenda Miejska
PSP w Gdyni
SZUKAJ
TELEFONY

Akcje

WYPADEK DROGA GDYŃSKA

10 listopada 2019 roku o godz. 05:37 dyżurny operacyjny stanowiska kierowania komendanta miejskiego PSP w Gdyni przyjął zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na Drodze Gdyńskiej.

Czytaj więcej...

KOLIZJA NA OBWODNICY TRÓJMIASTA

21 października 2019 roku o godz. 05:55 dyżurny operacyjny stanowiska kierowania komendanta miejskiego PSP w Gdyni przyjął zgłoszenie o kolizji dwóch samochodów na Obwodnicy Trójmiasta - pas w kierunku Gdyni.

Czytaj więcej...

KARAMBOL NA OBWODNICY TRÓJMIASTA

15 października 2019 roku o godz. 06:54 dyżurny operacyjny stanowiska kierowania komendanta miejskiego PSP w Gdyni przyjął zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym na Obwodnicy Trójmiasta - 500 m przed zjazdem na węzeł Chwarzno.

Czytaj więcej...

WYPADEK WĘZEŁ CHWARZNO

9 października 2019 roku o godz. 12:56 dyżurny operacyjny stanowiska kierowania komendanta miejskiego PSP w Gdyni przyjął zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym na Obwodnicy Trójmiasta - węzeł Chwarzno.

Czytaj więcej...

POŻAR GARAŻY UL. MORSKA

25 września 2019 roku o godz. 16:23 dyżurny operacyjny stanowiska kierowania komendanta miejskiego PSP w Gdyni przyjął zgłoszenie o pożarze opuszczonych garaży zlokalizowanych w Gdyni na ulicy Morskiej.

Czytaj więcej...