Komenda Miejska
PSP w Gdyni
SZUKAJ
TELEFONY

Wydarzenia

NAGRODY DLA FUNKCJONARIUSZY

21 sierpnia 2018 roku w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Gdańsku odbyła się uroczysta zbiórka. Podczas uroczystości wręczono nagrodę jubileuszową za 25 lat pracy/służby, wyróżnienia za wybitne osiągnięcia sportowe oraz godne i wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych. Nagrody dla funkcjonariuszy zostały przyznane przez komendanta głównego PSP - gen. bryg. Leszka Suskiego oraz pomorskiego komendanta wojewódzkiego PSP – nadbryg. Tomasza Komoszyńskiego.

I miejsce w piłce nożnej

W dniu 20 września 2018r na obiekcie sportowym przy ul. Zamenhofa 17 w Gdyni odbyły się II Mistrzostwa woj. Pomorskiego w piłce nożnej ”O Puchar Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP”. I miejsce zdobyła drużyna wystawiona przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej  w Gdyni. Gdyńscy strażacy  drugi  raz zajęli  pierwsze miejsce na podium.

 

XXIV Ogólnopolskie Zawody w Ratownictwie Górskim

W dniu 8 września 2018 r. w rejonie Gór Stołowych – Karłów odbyły się XXIV Ogólnopolskie Zawody w Ratownictwie Górskim.

Czytaj więcej...

Uroczyste otwarcie sali edukacyjnej "Ognik"

Czytaj więcej...

Bieg 24 - godzinny

W dniach 8 – 9 września 2018 roku bryg. Andrzej Mazur  z KM PSP Gdynia brał udział w  Mistrzostwach Polski w biegu 24–godzinnym. Mistrzostwa odbyły się w miejscowości Łyse k/Ostrołęki. Z wynikiem 236 km 216 m zdobył srebrny medal oraz tytuł Wicemistrza Polski.  Gratulujemy !!!