Komenda Miejska
PSP w Gdyni
SZUKAJ
TELEFONY

Pojazdy i sprzęt

GBA 2,5/24 Renault

gba

Średni samochód gaśniczy posiadający zbiornik wodny o pojemności 2,5m3. Autopompa o wydajności 2400l/min. Załogę stanowi 6-osobowy zespół. Samochód doposażony został w sprzęt do ratownictwa drogowego.

GCBA 5/24 MAN

gcba man Ciężki samochód gaśniczy na podwoziu MAN. Zbiornik wodny o wielkości 5m3. Autopompa o wydajności 2400l/min. Załogę może stanowić maksymalnie 6-osobowy zespół.

GCBA 8/56 Scania

gcba scania Ciężki samochód gaśniczy na podwoziu Scania. Zbiornik wodny o wielkości 8m3. Autopompa o wydajności 5600l/min. Załogę może stanowić maksymalnie 3-osobowy zespół.

SRWys Mercedes

srwys Samochód ratownictwa wysokościowego na podwoziu Mercedesa w zabudowie firmy Bocar. Załogę może stanowić 6 osób

SCD37 Magirus

scd37 Samochód z drabiną mechaniczną o wysięgu 37m na podwoziu Iveco Magirus. Załogę mogą stanowić 3 osoby. Na wyposażeniu samochodu znajduje się skokochron pneumatyczny.

SCRChem Iveco

scrchem Ciężki samochód ratownictwa chemicznego na podwoziu Iveco karosowany przez WISS. Na jego wyposażeniu znajduje się kompleksowy sprzęt do likwidacji zdarzeń o charakterze chemicznym. Kabina załogi przeznaczona jest dla 2 osób.

SLRChem Mercedes

slrchem  Lekki samochód rozpoznania chemicznego na podwoziu Mercedesa. Na wyposażeniu samochoduznajduje się sprzęt do wykrywania i oceny zagrożenia niebezpiecznych związków chemicznych takich jak trujące gazy, kwasy, zasady, czy też materiały radioaktywne.

SCKn Iveco

sckn Nośnik kontenerowy na podwoziu Iveco. Na wyposażeniu naszej jednostki znajdują się 2 kontenery - chem-eko z wyposażeniem do zwalczania skażeń na ciekach wodnych oraz kontener ODO (ochrony dróg oddechowych).

SLRR Toyota

slrr Lekki samochód z napędem terenowym używany do celów operacyjnych.

Florek II

florek2 Łódź hybrydowa (sztywny kadłub z pontonem) napędzana silnikiem śrubowym o mocy 75KM przeznaczona do działań na wodach śródlądowych oraz wodach przybrzeżnych akwenu morskiego.